Eryk zbiera na operację

Wiosną wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie walczącej o utrzymanie w IV lidze drużynie Szydłowianki Szydłowiec. Od dawna uchodził za duży talent, wyróżniał się również w Mazowieckiej Lidze Juniorów. Jednak już wtedy prześladowały go kontuzje. Teraz uraz powrócił i nasz wychowanek potrzebuje operacji, na którą potrzeba aż 10 tysięcy. Klikając w link poniżej możemy wpłacić mu pieniądze na niezbędną operację:

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/bbk9hk

W ekipie seniorów Szydłowianki zadebiutował już 11 października 2014 roku, gdy miał 16 lat (na filmie poniżej od 5:18). Zastąpił wtedy na bramce Macieja Osobińskiego, gdy Szydłowianka prowadziła już 3:0 a rywale grali w „9”. Mimo tego zdążył zaprezentować się kibicom robinsonadą (od 6:30)

Jesienią zaliczył 4 występy (315 minut), natomiast wiosną w pierwszych 7 spotkaniach zaliczył 4 pełne mecze i na równi rywalizował z Pawłem Wieczorkiem o miejsce w składzie. Potem doznał kontuzji, która wyklucza go z gry do dzisiaj. Skróty wiosennych meczów z jego udziałem poniżej:

Eryk zasługuje na szansę, 3 lata temu podczas sparingu z Koroną II Kielce, trenerzy rywali pytali o niego w kontekście występów w juniorskim zespole. Teraz nasz bramkarz walczy by wiosną znów włożyć bluzę naszego klubu. Zachęcamy jeszcze raz do wpłat:

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/bbk9hk

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

SZYDŁOWIANKA TO RODZINA!