Expandmenu Shrunk


Giełda transferowa cz.3

Energia Kozienice

Przychodzą: Paweł Potent(trener), Adrian Ziętek, Sebastian Michałek, Mikołaj Chamerski(wszyscy Broń Radom), Łukasz Szary(Radomiak Radom), Damian Chmielewski(Junior Warszawa)

Odchodzą: Zbigniew Wachowicz(trener), Piotr Stachurski(szuka klubu), Patryk Wachowicz(Proch Pionki), Piotr Jańczyk(zrezygnował z gry), Bartłomiej Molenda(Energia II Kozienice)

Józefovia Józefów

Przychodzą: Tomasz Cymerman(trener), Daniel Iwan, Hubert Bednarczyk, Mariusz Jesiotr, Dariusz Goleniewski(wszyscy Mazur Karczew), Bartosz  Jachowicz-Wróblewski(Miedź Legnica), Filip Góral, Dawid Trzaskowski, Kacper Miciak, Artur Bartosiński(wszyscy wrócili po przerwie)

Odchodzą: Grzegorz Sitnicki(trener), Kamil Sadowski(UKS Łady), Maciej Michalczuk, Daniel Zdzieszyński(przerwali treningi),  Marcin Rękawek(KS Glinianka), Dawid Sawicki(Huragan Wołomin), Kamil Kucharski, Sebastian Żółkowski(obydwaj Mazur Karczew

Mazowsze Grójec

Przychodzą: Bolesław Strzemiński(trener, Wulkan Zakrzew), Oskar Bawor, Marcin Wiatrak(obydwaj Polonia Iłża), Przemysław Rawa(Okęcie Warszawa), Jakub Studziński, Bartłomiej Frączek(obydwaj Wulkan Zakrzew), Maciej Lesisz(Orzeł Wierzbica), Marcin Mazur, Dariusz Rolak(obydwaj Pilica Białobrzegi)

Odchodzą: Sławomir Baćmaga(trener), Przemysław Łaski, Piotr Głodek, Dawid Łyżwa, Sebastian Malicki(szukają klubów), Michał Błachnio(zrezygnował z gry), Piotr Madetko(Laura Chylice), Krzysztof Boroń(Sadownik Błędów), Piotr Dębiński(rezerwy klubu), Marcin Pieniążek(kontuzja, szuka klubu)

Mszczonowianka Mszczonów

Przychodzą: Paweł Romanowski(Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Patryk Romaniuk(Ursus Warszawa),  Piotr Nawrocki(Gwardia Koszalin)

Odchodzą: Konrad Romański(KS Warka), Mariusz Osiński(UKS Łady), Łukasz Gołka(Pogoń Grodzisk Mazowiecki)

Okęcie Warszawa

Przychodzą: Dariusz Rembisz(trener), Tomasz Kulesza(powrót z wypożyczenia z Groma Lipowo), Tymoteusz Chodźko(Garbarnia Kraków), Eryk Stoch(brak klubu), Thierry Joel(KAC Kenitra), Tomasz Dorociak(Polonia Leszno), Marek Koćwin(AKS Mikołów), Łukasz Sobotka(Miedzianka Miedzna)

Odchodzą: Piotr Sikorski(trener), Przemysław Rawa(Mazowsze Grójec), Damian Rożej(Pilica Białobrzegi), Maciej Baranowski(Żyrardowianka Żyrardów), Jakub Cieślak(Huragan Wołomin), Patryk Gołębiewski(Piast Żmigród), Maciej Cwyl(przerwał treningi)

Pilica Białobrzegi

Przychodzą: Robert Kowalczyk(Broń Radom), Damian Rożej(Okęcie Warszawa), Marcin Janakowski(Wulkan Zakrzew), Marek Kaliszewski, Jacek Moryc(obydwaj Radomiak Radom)

Odchodzą: Krzysztof Wierzba(Olimpia 2004 Elbląg), Sebastian Michałek(powrót po wypożyczeniu do Broni Radom), Dariusz Rolak, Marcin Mazur(obydwaj Mazowsze Grójec), Michał Wasilewski(Polonia Iłża), Piotr Dąbrowski(szuka klubu)

Pogoń II Siedlce

Przychodzą: Krzysztof Pawlusiewicz(trener), Sylwester Buga, Mateusz Padysz(Orlęta Łuków) , Tomasz Stromecki(Podlasie Sokołów Podlaski)

Odchodzą: Andrzej Cabaj(trener), Paweł Marchel, Paweł Dąbrowski, Paweł Brodziak, Łukasz Pucyk, Damian Parobczy(wszyscy Naprzód Skórzec),  Tomasz Grochowski, Cezary Demianiuk(Orlęta Łuków)

Polonia Iłża

Przychodzą: Piotr Prasek, Adrian Jaśkiewicz, Tomasz Bartosiak, Łukasz Pełka (wszyscy Broń Radom), Łukasz Jopek(Zamłynie Radom), Krzysztof Banaszkiewicz(Centrum Radom), Michał Wasilewski(Pilica Białobrzegi)

Odchodzą: Marcin Wiatrak, Oskar Bawor(Mazowsze Grójec), Marcin Kacprzak(kontuzja), Marcin Niewczas(szuka klubu), Wojciech Molęda(Wulkan Zakrzew?), Karol Stępniewski(Sokół Przytyk), Adrian Pryciak(Proch Pionki), Piotr Lasota(Krępianka Rzeczniów)

Sparta Jazgarzew

Przychodzą: Piotr Borowski, Bartosz Orłowski, Konrad Rudnicki(wszyscy UMKS Piaseczno), Marcin Rawski(Legionovia Legionowo)

Odszedł: Tomasz Jagiełło(Laura Chylice)

Szydłowianka Szydłowiec

Przychodzi: Hubert Konopka(powrót po wypożyczeniu do Ruszcovii Borkowice)

Odchodzą:  Krzysztof Mróz,  Kamil Karpeta(szukają klubów), Rafał Janik, Patryk Czarnota(Ruszcovia Borkowice)

UKS Łady

Przychodzą: Kamil Sadowski(Józefovia Józefów), Mariusz Osiński(Mszczonowianka Mszczonów), Bartłomiej Bobowski, Łukasz Krupnik(Polonia Warszawa ME)

Mogą przyjść: Jarosław Toborek(Nadnarwianka Pułtusk), Damian Szabłowski(Polonia Warszawa juniorzy), Filip Stoczyński(Kosa Konstancin)

Odchodzą: Marcin Marcinkowski(Zawisza Bydgoszcz), Mariusz Skalski, Zbigniew Stonio(nie wznowili treningów), Marek Żłak(Legionovia Legionowo)

Victoria Sulejówek

Przychodzą: Adam Cichecki (P – GKP Targówek), Artur Starosz (P – brak klubu), Sebastian Pękala (P - powrót po kontuzji),Piotr Łukasiak (P – powrót po kontuzji)

Odchodzą: Mateusz Piórczyński (P – PKS Radość), Mateusz Wojdyna (KS Wesoła)

Wilga Garwolin

Przychodzą: Piotr Szostak, Mikołaj Gola(Wilga Garwolin ’96), Michał Kępka(Legia Warszawa ME), Bartłomiej Kowalski(Dwernicki Stoczek Łukowski)

Odchodzą: Jacek Kajtowski(kontuzja), Cezary Jakubaszek(nie wznowił treningów)

Wulkan Zakrzew

Przychodzą: Jur Zieliński(trener, Beniaminek Radom), Patryk Zięba(Orzeł Wierzbica), Damian Lutkowski, Konrad Kałowski, Mateusz Gromski, Bartłomiej Janiszewski, Wojciech Seredziński, Szymon Stanisławski, Damian Stolarczyk, Mateusz Syta, Krzysztof Tyczyński, Leszek Tyczyńśki (wszyscy Beniaminek Radom)

Mogą przyjść: Wojciech  Molęda(Polonia Iłża), Maciej Czachór(Broń Radom)

Odchodzą: Bolesław Strzemiński(trener, Mazowsze Grójec), Bartłomiej Frączek, Jakub Studziński(obydwaj Mazowsze Grójec), Piotr Prasek, Artur Prasek(obydwaj Broń Radom), Łukasz Jakóbiak(Powała Taczów), Marcin Janakowski(Pilica Białobrzegi), Krzysztof Blank(Proch Pionki), Konrad Rojek(szuka klubu), Radosław Senator(Zamłynie Radom)

Znicz II Pruszków

Przychodzą: Ryszard Dumała(trener, juniorzy Znicza Pruszków), Jakub Zieliński(Mazur Karczew), Jakub Pastusiak(Piast Piastów), Kevin Ozga ( SEMP Ursynów )

Odchodzą: Robert Kochański(trener, pierwsza drużyna Znicza Pruszków),Karol Wolniewicz, Kamil Komorowski, Jakub Lewandowski, Krzysztof Jędrych(wszyscy szukają klubów)

Żyrardowianka Żyrardów

Przychodzą: Tomasz Sieński(Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Maciej Baranowski(Okęcie Warszawa)

Odchodzą: Sebastian Ogonek(kontuzja), Przemysław Kuklewski(KS Warka), Krzysztof Syty(szuka klubu).

Za wszystkie informacje dziękujemy stronom w/w klubów oraz stronie echodnia.eu,radomsport.pl, wirtualnygarwolin.pl, sportsiedlce.pl, pogongrodzisk.pl.

Comments are closed.