Król strzelców

Najlepsi strzelcy IV ligi (aktualizacja 16.06.2017)

Uwzględnione są bramki z Startem Otwock.

40 – Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek), 

30 – Marcin Gregorowicz (Mszczonowianka Mszczonów)

24 – Tomasz Sieński (Błonianka),

21 – Sebastian Czapa (Victoria Sulejówek),

16 – Kamil Czarnecki (Broń Radom), Zbigniew Obłuski (Pilica Białobrzegi), Kamil Zawadka (Wilga Garwolin),

15 – Dominik Leśniewski (Broń Radom), Eugeniusz Kołodziejczyk, Daniel Ciupiński (Energia Kozienice), Michał Prażuch (KS Raszyn), Kamil Lewiński (Szydłowianka Szydłowiec), Mateusz Stryjewski (Znicz II Pruszków)

14 – Kamil Gałązka (Mazur Karczew), Piotr Cudny (Mszczonowianka Mszczonów), 

13 – Piotr Nowosielski (Broń Radom),  Emil Wrażeń (KS Konstancin), Konrad Rudnicki (Sparta Jazgarzew), 

12 – Paweł Bylak (MKS Piaseczno), Bartosz Orłowski (Sparta Jazgarzew), Błażej Miller (Szydłowianka Szydłowiec),

11 – Daniel Dylewski (MKS Piaseczno), Przemysław Śliwiński (Orzeł Wierzbica), Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek), 

10 – Łukasz Krupnik (MKS Piaseczno), Patryk Gil (Oskar Przysucha), Karol Podliński (Znicz II Pruszków)

9 – Arkadiusz Oziewicz (Broń Radom), Wiktor Putin (Energia Kozienice), Dominik Sokół (LKS Promna), Marcin Raszka (Mazur Karczew), Przemysław Jakóbiak (Mszczonowianka Mszczonów), Bartłomiej Madej (Oskar Przysucha), Konrad Paterek (Pilica Białobrzegi), Wiktor Lach (Victoria Sulejówek), Sebastian Papiernik, Arkadiusz Zalewski (Wilga Garwolin), 

8 Kamil Oparcik (LKS Promna), Szymon Maruszewski (Mazur Karczew), Paweł Jakóbiak (Mszczonowianka Mszczonów), Bartłomiej Książek (Oskar Przysucha), Marcin Rawski (Pilica Białobrzegi), Tomasz Zagórski (Szydłowianka Szydłowiec)

7 – Adrian Schamlewski (Błonianka Błonie), Michał Bojek, Przemysław Nogaj (Broń Radom), Jakub Sosnowski (Mszczonowianka Mszczonów), Grzegorz Obuch, Paweł Maciejczak (Oskar Przysucha), Piotr Kornacki (Pilica Białobrzegi), Mateusz Szczepański (Proch Pionki), Bartłomiej Bobowski, Arkadiusz Ryś (Sparta Jazgarzew), Patryk Czarnota, Damian Szyszka (Szydłowianka Szydłowiec), Rafał Dębski (Victoria Sulejówek), Michał Kępka (Wilga Garwolin), 

6 –  Mateusz Jaroszewski (KS Konstancin), Michał Orłowski (LKS Promna), Mateusz Pielak (Mazur Karczew), Kamil Matulka (MKS Piaseczno), Dariusz Cackowski (Mszczonowianka Mszczonów), Piotr Skałbania (Pilica Białobrzegi), Paweł Pyra (Wilga Garwolin), Adrian Grabowski, Krzysztof Kopciński (Znicz II Pruszków)

5 – Emil Więcek (Broń Radom), Bartosz Zawadzki, Andrzej Kalinka (Energia Kozienice), Tomasz Doliński, Dawid Brewczyński (KS Konstancin), Michał Trzaskowski (Mazur Karczew), Robert Majewski, Igor Korczakowski (MKS Piaseczno), Jakub Miałkowski (Orzeł Wierzbica), Paweł Kowalczyk (Oskar Przysucha), Damian Stanisławski (Pilica Białobrzegi), Bartłomiej Szulim (Victoria Sulejówek), Mazlum Abul, Adrian Paluchowski (Znicz II Pruszków)

4 –  Dorian Zdanowicz, Kamil Kudelski (Błonianka Błonie), Maciej Kencel (Broń Radom), Sebastian Pryciak, Piotr Czerwiński (Energia Kozienice), Mateusz Gliński (Grom Warszawa),  Artur Sieradzki (KS Raszyn), Adrian Szewczyk, Kamil Włodarczyk (MKS Piaseczno), Damian Pociech, Paweł Czarnecki (Mszczonowianka Mszczonów), Hubert Śliwiński, Sebastian Stąpór (Orzeł Wierzbica), Jakub Sapieja, Michał Gil (Oskar Przysucha), Kamil Hernik (Pilica Białobrzegi), Mateusz Keller, Michał Jagodziński (Sparta Jazgarzew), Bartosz Bobrowski (Victoria Sulejówek), Wojciech Migas, Piotr Talar (Wilga Garowlin), 

3 – Dawid Jarczak, Arkadiusz Niezgoda (Błonianka Błonie), Wojciech Kupiec, Przemysław Wicik, Damian Sałek (Broń Radom), Bartłomiej Michalski, Bartłomiej Janiszewski (Energia Kozienice), Radosław Wojciechowski, Michał Knajdrowski, Robert Nowak, Dominik Dukalski, Konrad Trzęsiara (Grom Warszawa), Marcin Majewski, Rafał Wiśniowski, Adrian Wiercioch (KS Konstancin), Jakub Cieślak, Przemysław Strzelczyk, Patryk Siekierko, Rafał Ślubowski (KS Raszyn), Dominik Wolski, Mateusz Majewski, Kacper Nowocień, Daniel Barzyński (LKS Promna), Jakub Pasik (Mazur Karczew), Piotr Madetko, Ryszard Breś, Dominik Witkowski (MKS Piaseczno), Kamil Łojszczyk (Mszczonowianka Mszczonów), Mateusz Wójcik, Tomasz Bartosiak, Krystian Orzechowski (Orzeł Wierzbica), Adam Płuciennik, Wajih Bouchniba, Patryk Walasek, Mariusz Moskwa (Oskar Przysucha), Oskar Bawor, Marcin Cierzuch, Robert Kowalkowski, Michał Czerski (Proch Pionki), Jakub Pastusiak, Daniel Pyza (Sparta Jazgarzew), Brajan Kalbarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), Rafał Goluch, Kacper Roszak-kasza, Jan Dźwigała (Victoria Sulejówek), Sergiusz Wiechowski (Wilga Garwolin), Patryk Kubicki, Szymon Zawadzki (Znicz II Pruszków)

2 – Damian Rakoczy, Daniel Zdzieszyński (Błonianka Błonie), Dawid Sala (Broń Radom), Mateusz Majewski, Michał Lament (Energia Kozienice), Mateusz Kosowski (Grom Warszawa), Maciej Rybaczuk, Marcin Oleksiak, Michał Sodel, Karol Skóra (KS Konstancin), Rafał Prażuch, Mateusz Kazimierczuk, Łukasz Malczewski, Piotr Zieliński (KS Raszyn), Piotr Dąbrowski, Maciej Lesisz, Stanisław Kulej, Damian Stencelewicz, Bartosz Sobkowiak (LKS Promna), Jakub Piekut, Piotr Szostak, Tomasz Głogowski (Mazur Karczew), Kamil Ziemnicki (Mszczonowianka Mszczonów), Paweł Czarnecki, Piotr Jaworski, Jakub Kosela (Orzeł Wierzbica), Adam Najdzik (Oskar Przysucha), Marcin Bykowski, Mateusz Jaworski, Mateusz Zawisza, Włodzimierz Puton (Pilica Białobrzegi), Wojciech Jędra, Emil Kapusta, Erwin Kisiel (Proch Pionki), Maciej Wójcik, Kamil Domański, Olaf, Kubat (Sparta Jazgarzew), Oleksandr Menzhega, Norbert Drożdżał (Szydłowianka Szydłowiec), Tomasz Karaś, Moatasem Aziz (Start Otwock),  Marek Lendzion, Bartosz Niksiński, Wojciech Gorczyca (Victoria Sulejówek), Michał Wiśnioch (Wilga Garwolin), Przemysław Kita, Daniel Nawrocki, Piotr Basiuk, Filip Pamięta (Znicz II Pruszków),

1 – Rafał Polakowski, Daniel Wojnarowsk, Dominik Jarczak, Patryk Polowczyk, Mikołaj Ozimek (Błonianka Błonie), Albert Pietralski, Piotr Dobosz (Broń Radom), Łukasz Szary (Energia Kozienice), Adam Djato, Piotr Leśniewicz, Martin Koćmierowski, Damian Warmiak, Michał Bruździak, Jakub Matusiak, Jacek Kaczorek, Maciej Zawitaj, Maciej Glaubert, Szymon Piórek (Grom Warszawa), Piotr Obierak, Hubert Skrzypek, Damian Oleksiak, Przemysław Kosmala, Aleksander Jaskólski, Marcin Bawolik, Damian Szulc, Jurij Matynowicz (KS Konstancin), Kamil Plisikiewicz, Mateusz Nowak, Sebastian Cybulski, Maciej Sieradzki (KS Raszyn), Kamil Trzaska, Michał Wasilewski (LKS Promna), Maciej Bakuła, Damian Staluszka, Rafał Popis, Andrzej Kociński, Maciej Krawczyk, Marcin Tomczykowski, Radosław Filipczak (Mazur Karczew), Filip Jadacki, Paweł Grodzki, Patryk Dobies, Patryk Kościanek, Adrian Samoraj, Cezary Michalak (MKS Piaseczno), Przemysław Marusiak, Damian Samoraj, Paweł Lepa, Rafał Głębocki, Łukasz Gołka (Mszczonowianka Mszczonów), Paweł Ankurowski (Orzeł Wierzbica), Igor Piskorz (Oskar Przysucha), Kacper Bednarczyk, Adrian Karasek, Kacper Michalski (Pilica Białobrzegi), Mateusz Kołodziej, Daniel Sekuła, Szymon Iwanowski, Kamil Denkiewicz (Proch Pionki), Piotr Francuz, Krystian Matuszewski, Paweł Wysocki (Sparta Jazgarzew), Mikołaj Adamiak, Jarosław Kęsek, Paweł Marciszek, Bartłomiej Kuliński, Marcin Skrzyński, Tomasz Śmierzyński (Start Otwock), Kamil Ziętkowski, Damian Sadkowski, Damian Szewczyk, Michał Wiatrak (Szydłowianka Szydłowiec), Krzysztof Banaszek, Julian Świątek, Dawid Makuch (Victoria Sulejówek), Filip Gac (Wilga Garwolin), Marcin Rackiewicz, Jarosław Kosieradzki, Przemysław Dwórzyński, Mateusz Kinast, Grzegorz Janiszewski, Maksymilian Brzosko, Maciej Machalski, Mikołaj Szymański, Damian Papiernik, Karol Borowiec (Znicz II Pruszków),