Newsy z klubu

Sporo dzieje się w naszym klubie – jak już informowaliśmy ubyło większość zawodników oraz trener, Andrzej Koniarczyk. W jego miejsce zatrudniono Michała Kowalczyka, wybranego podczas Walnego Zebrania na wiceprezesa klubu (ma zrezygnować z tej funkcji w związku z posadą trenera). Nowy szkoleniowiec sprowadził do klubu kilkunastu zawodników (o których napiszemy poniżej). Z dotychczasowej kadry pozostali: Eryk Kołodziejski, Kamil Ziętkowski, Michał Wiatrak, Kuba Rogala i Krzysztof Jankowski. Dotychczas zespół rozegrał trzy sparingi, które zakończyły się następującymi wynikami: 2-3 z Neptunem Końskie (gole zdobyli Kamil Mosiołek oraz testowany zawodnik), 0-2 z Granatem Skarżysko-Kamienna (obie bramki dla naszych rywali strzelił Damian Szyszka, który ostatnie 6,5 lat występował w naszym klubie) i 5-1 z Gryfią Mirów (Kamil Mosiołek 2x, Jakub Kumoch, Arkadiusz Siwak oraz testowany). W rozwinięciu spis zmian kadrowych, o których nam wiadomo.

Przybyli: 

  • Michał Kowalczyk (trener)
  • Hubert Karpeta (ostatnio bez klubu, wcześniej Hubal Chlewiska)
  • Kamil Mosiołek (Hubal Chlewiska)
  • Dawid Biela (wznowił treningi)
  • Karol Czyż (ostatnio bez klubu, wcześniej Radomiak Radom, juniorzy)
  • Daniel Grymuła (Oronka Orońsko)
  • Arkadiusz Siwak (Oronka Orońsko)
  • Michał Zagórski (wznowił treningi)

W kręgu zainteresowania:

  • Piotr Chwaliński (Oronka Orońsko)
  • Artur Szczygłowski (Oronka Orońsko)
  • Paweł Trześniewski (wznowił treningi)
  • Jakub Kumoch (Oronka Orońsko)
  • Cezary Śledź (Oronka Orońsko)
  • Marcin Gawor (KS Jastrząb)
  • Adrian Indyka (Chojniak Wieniawa)
  • juniorzy z rocznika 2000
  • Jakub Łęcki (powrót z wypożyczenia do juniorów Radomiaka Radom, możliwy powrót do Radomiaka)

Odeszli:

  • Andrzej Koniarczyk (trener)
  • Damian Szyszka (Granat Skarżysko-Kamienna)
  • Błażej Miller (Granat Skarżysko-Kamienna)
  • Norbert Drożdżał (Granat Skarżysko-Kamienna)
  • Paweł Suwara (Granat Skarżysko-Kamienna)
  • Przemysław Gnat (Granat Skarżysko-Kamienna)
  • Paweł Wieczorek (Oskar Przysucha)
  • Patryk Czarnota (Oskar Przysucha)
  • Tomasz Zagórski (Oskar Przysucha)
  • Brajan Kalbarczyk (Drogowiec Jedlińsk)
  • Sebastian Jakubczyk (szuka klubu/koniec kariery)
  • Kamil Wasilewski (przerwał treningi w trakcie rundy wiosennej)
  • Oleksandr Menzhega (szuka klubu)
  • Damian Szewczyk (Radomiak II Radom?)
  • Kamil Lewiński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
  • Adrian Leszczyński (wyjazd na studia)