Telefon : 617-08-44

Adres: Targowa 1, 26-500 Szydłowiec

Prezes: Sławomir Michałkiewicz

Kierownik klubu: Adam Jasik

Trener: Andrzej Koniarczyk ( od czerwca 2010 )

Andrzej Koniarczyk ( ur. 29.11.1975 ) – od urodzenia związany z Szydłowcem. Grał w juniorach, a potem w pierwszej drużynie Szydłowianki, z którą wywalczył historyczny awans do III ligi. Niestety, w jednym z meczów rundy wiosennej , z rezerwami Górnika Łęczna, odniósł poważną kontuzję, przez którą musiał zakończyć karierę.  Wtedy zaczął trenować, najpierw juniorów, a po kilku latach drugą drużynę Szydlowianki., W czerwcu 2010 roku objął drużynę po Krzysztofie Kowalskim. Nie udało mu się utrzymać drużyn w IV lidze, w drugim meczu barażowym poległ 1:4. Jednak po dwóch latach gry w okręgówce radomskiej uzyskał wraz z drużyną awans do IV ligi, opierając skład głównie na młodych zawodnikach z powiatu szydłowieckiego.

STADION

Adres: Targowa 1, 26-500 Szydłowiec

Pojemność: 1 000 (410 siedzących)

Oświetlenie: brak