Mazur Karczew – Szydłowianka Szydłowiec 4 : 3 ( 2 : 1 )

Gałązka [10.], Raszka [38., 48.], Pasik [68.] – Kalbarczyk [34.], Lewiński [63., 90+3.]

Żółte kartki: Piekut, Pasik, Raszka, Gałązka oraz Szewczyk, Wiatrak, Leszczyński

Czerwona kartka: Wiatrak [65′, Szydłowianka]

Mazur: Rudzki – Dąbkowski, Maruszewski, Krawczyk, Głogowski (84′ Bakuła) – Pasik (79′ Kociński), Gałązka, Filipczak, Piekut (71′ Popis), Piotrzkowicz (60′ Tomczykowski) – Raszka

Szydłowianka: Wieczorek – Szewczyk, Jakubczyk (54′ Szyszka), Wiatrak, Menzhega (11′ Suwara) – Gnat (59′ Rogala), Leszczyński, Czarnota, Zagórski, Kalbarczyk (75′ Koniarczyk) – Lewiński

W 35 kolejce nasz zespół udał się do Karczewa aby zmierzyć się z miejscowym Mazurem. W zespole gospodarzy ze względu na kontuzje i pauzy od pierwszej minuty zagrało 6 młodzieżowców. W naszym zespole w porównaniu do poprzednich była ciut lepsza sytuacja kadrowa – niestety już w 11 minucie boisko z kontuzją opuścił Menzhega, który wybijając piłkę z linii bramkowej wpadł na słupek. Gdy był opatrywany za bramką (w tym samym czasie co Czarnota) nasz zespół stracił bramkę. Nasi zawodnicy w Karczewie zaprezentowali radosny futbol pozbawiony gry obronnej – po czerwonej kartce dla Wiatraka Mazur miał 6-7 sytuacji sam na sam z których żadnej nie wykorzystał, jak również rzutu karnego.