Ugasili Znicza

Znicz II Pruszków – Szydłowianka Szydłowiec 0 : 2 ( 0 : 1 )

 Miller [33.], Zagórski [90+4.]

Żółte kartki: Piszczatowski, Majchrzak, Czarnecki oraz Kalbarczyk

Znicz: Olczak – Domżalski, Rybak, Piszczatowski, Pamięta (77′ Łabęda) – Czarnecki, Krawczyk, Grabowski (72′ Podliński), Stryjewski (46′ Ciesielski), Szymański – Majchrzak (55′ Wójcik)

Szydłowianka: Wieczorek – Szewczyk, Jakubczyk, Czarnota, Suwara – Szyszka (70′ Gnat), Zagórski, Leszczyński, Kalbarczyk (82′ Rogala) – Lewiński, Miller

W przedostatnim spotkaniu sezonu 2016/2017 nasz zespół odniósł bardzo ważne zwycięstwo, które przy porażce Promnej ze Spartą może okazać się bezcenne. Może, ponieważ w ostatnim meczu nasz zespół musi pokonać zdegradowany już KS Konstancin oraz liczyć na potknięcia Znicza i Promnej, co by oznaczało awans na bezpieczne, dwunaste miejsce. Obaj nasi rywale w walce o utrzymanie zadanie będą mieć tym trudniejsze, że rozgrywają swoje spotkania na wyjeździe. W Pruszkowie nasz zespół pokazał dojrzałość i doświadczenie, w pełni górował nad młodym składem rezerw Znicza, które nie mogły skorzystać z zawodników pierwszego zespołu – w myśl regulaminu MZPN w tym meczu mogli zagrać tylko Ci zawodnicy co zagrali przynajmniej 50% spotkań w rezerwach. W zespole gospodarzy zagrał Mikołaj Szymański – 18 letni wychowanek naszego klubu.

 

One thought on “Ugasili Znicza”

  1. Szkoda że spadliście, zawsze było miło popatrzeć na wyniki live.
    PS. Pozdrowienia z Karczewa od spikera dla Waszego on – line. 🙂

Comments are closed.