Z rezerwami Radomiaka

Radomiak II Radom – Szydłowianka Szydłowiec 2 : 2 ( 2 : 2 )

Sokół [37.], Gapczyński [40.] – Bilski [4.], Biela [31.]

Szydłowianka: Furman – Biela, Grymuła, Zagórski, Szewczyk – Siwak, Kumoch, Śledź (83′ Ziętkowski), Mosiołek, Bilski (35′ Rogala) – Czaja (70′ Chwaliński)

W trzeciej kolejce Ligi Okręgowej sezonu 2017/2018 nasz zespół wywalczył pierwszy punkt. Po pół godzinie gry prowadził już 2:0 po bramkach Patryka Bilskiego i Dawida Bieli, niestety jeszcze przed przerwą rywale doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie to rezerwy Radomiaka były bliższe wygranej, w 85 minucie karnego w ich zespole nie wykorzystał Karol Kucharski. Jego intencje wyczuł Krzysztof Furman. Chwilę wcześniej za obronę ręką piłki zmierzającej do siatki czerwoną kartkę zobaczył Daniel Grymuła, a w 75 minucie za drugą żółtą Kuba Rogala.